Utställningsresultat 2018

Resultat från officiella utställningar samt Skottefederationens egna utställningar. 
Maila gärna eventuella bilder till resultatansvarig när du varit på utställning!
Email: Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Det finns kompletta resultat från officiella utställningar på  www.skk.se

Utställningsdatum  Utställningsplats  Domarens Namn  Domarens Nationalitet  

 2018-09-08 Bjuv  Van Den Bogert, Yvonne  Nederländerna (NL)  RESULTAT
2018-09-08 Gimo Hasselgren, Catharina  Sverige (SE) RESULTAT
 2018-09-02 Öland Gadolin, Marie Sverige (SE) RESULTAT
2018-09-01 Sandviken Tschokkinen, Jetta  Finland (FIN) RESULTAT
 2018-09-01 Kungsbacka Rutherford, Carol Ann Stor-Britannien (UK) RESULTAT 
2018-08-26 Backamo Jernhake, Siv Sverige (SE)  RESULTAT
 2018-08-26 Visby Johansson, Karl-Erik  Sverige (SE) RESULTAT
2018-08-25  Visby Blid von Schedvin, Benny Sverige (SE)  RESULTAT
 2018-08-19 Norrköping  Granander, Morgan  Sverige (SE)  RESULTAT
2018-08-19 Överkalix
Kadike-Skadina, Rita
Lettland (LT) RESULTAT
 2018-08-18 Eskilstuna
Palosaari, Juha
Finland (FIN) RESULTAT
2018-08-12 Askersund
Pehar, Tino
Kroatien (HR) RESULTAT
 2018-08-11 Ronneby Bjørnes, Svein Danmark (DK) RESULTAT
2018-08-05 Svenstavik
Peterzéns, Helena 
Sverige (SE)
RESULTAT
 2018-08-04 Märsta
Krcal, Otto
Österrike (AT)
RESULTAT
2018-08-04 Åsarna
Hagström, Gertrud
Sverige (SE) 
RESULTAT
 2018-07-29 Ransäter
Wenche, Eikeseth Norge (NO) 
RESULTAT
2018-07-28 Torsby 
Sandahl, Dodo 
Sverige (SE) 
RESULTAT
 2018-07-21 Västerås Mondo, Gabrielli Italien (IT)  RESULTAT
2018-07-14 Piteå 
Pettersson, Cindy
Sverige (SE) 
RESULTAT
 2018-07-14 Alnarp Portala, Reijo Finland (FIN)  RESULTAT
 2018-07-07 Tvååker 
Ek, Jan-Erik 
Sverige (SE) 
RESULTAT
2018-07-06 Tvååker 
Kanas, Robert 
Slovakien (SK) 
RESULTAT
 2018-07-01 Alfta 
Smith, Barbara Ruth 
Sverige (SE) 
RESULTAT
2018-06-30 Borås
Engh, Espen
Norge (NO) 
RESULTAT
 2018-06-30 Gällivare
Jernhake, Siv 
Sverige (SE) 
RESULTAT
2018-06-17 Vännäs 
Bodegård, Göran
Sverige (SE)
RESULTAT
 2018-06-17 Eskilstuna 
Kumpumäki, Veli-Pekka 
Finland (FI)
RESULTAT
2018-06-16 Eskilstuna Walmsley, Adrian R.
Australien (AU)
RESULTAT
 2018-06-10 Leksand
Stafberg, Carl Gunnar
Sverige (SE)
RESULTAT
2018-06-09 Vänersborg   Strande, Anne Tove Norge (NO) RESULTAT 
 2018-06-03 Norrköping
Cronander, Åke
Sverige (SE) 
RESULTAT
2018-05-27 Gimo Buvik, Anne Livø
Norge (NO)  RESULTAT 
 2018-05-26 Piteå 
Bergbom, Karin 
Finland (FI)  RESULTAT 
2018-05-20 Hässleholm Johansson, Liselotte
Sverige (SE)
RESULTAT
 2018-05-19 Hörby
Johansson, Henrik Sverige (SE)  RESULTAT 
2018-05-14 Vårgårda 
Krcal, Otto
Österrike (AT) 
RESULTAT
 2018-05-12 Lidköping 
Blidh Von Schedvin, Benny Sverige (SE)
RESULTAT
2018-04-29 Västerås
Liimatainen, Jussi
Finland (FI) 
RESULTAT
 2018-04-08 Sundsvall
Ahlman Stockmari, Tanya  Finland (FI) RESULTAT
2018-04-01   Malmö
Vreteničić, Sanja
Montenegro (ME) 
RESULTAT
 2018-03-03 Sollentuna 
Hagen, Heidi
Norge (NO) 
RESULTAT
2018-01-07 Göteborg 
Horswell, Jeff
Stor-Britannien (UK) 
RESULTAT
 2018-01-06 Göteborg 
Ericsson, Dan
Sverige (SE)
RESULTAT